Dlaczego warto wybrać właśnie hostel?

05 Sie 2019

Hostel to zazwyczaj  najlepszy sposób na tani nocleg w podróży. Jednak niska cena to na pewno nie jedyna zaleta tego typu noclegów. W tym miesiącu na naszym blogu chcemy przybliżyć Państwu ich zalety, których jest naprawdę wiele :).

Hostele to miejsca serdeczne, dobrze wyposażone, często o intrygującym klimacie. Przede wszystkim to jednak miejsca otwarte, w których spotkać można niezwykłą ilość interesujących osób. A poznawanie ludzi to przecież jeden z ważnych aspektów każdego wyjazdu. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter i jest w nich znacznie przyjemniej niż w hotelach.

 

  1. Możemy poznać nowych ludzi

Cechą charakterystyczną hosteli jest pokój wspólny, który jest idealnym miejscem do poznania nowych ludzi i spędzenia wieczoru w ciekawy sposób.

 

  1. Mamy dostęp do darmowego Wi-Fi

Większość hosteli ma bezpłatne Wi-Fi, a także wyposażone są w inne media takie jak telewizor czy radio. Tak jest też u nas 🙂

 

  1. Każdy pokój jest urządzony w niebanalnym stylu

Miejsca te  często charakteryzuje niebanalna estetyka, której zadaniem jest przyciągnąć ludzi w każdym wieku i tworzyć domową atmosferę, dodatkowo w naszym przypadku każdy z pokoi ma swój indywidualny charakter.

 

  1. Każdy pokój jest różnej wielkości

W różnych miejscach spotkamy pokoje od prywatnych do kilkuosobowych. W tych dużych może być głośniej, ale podróżując w grupie, pokoje wieloosobowe są świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla ludzi młodych, studentów oraz pracowników firm, którzy tym sposobem mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy.

 

  1. Hostele posiadają otwartą kuchnię dla wszystkich

Wyposażona jest ona we wszystkie potrzebne rzeczy, od łyżeczek do garnków, przez miski do korkociągu… i tak aż po lodówkę :=), można w niej spokojnie przygotować własny posiłek, co również jest dodatkową oszczędnością i komfortem dla gości.

 

6. Hostele zazwyczaj położone są w dobrej lokalizacji
Większość hosteli znajduje blisko ważnych atrakcji turystycznych: parków, muzeów, klubów, spa, galerii, itd. Nasz jest położony w cichej, spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Lublina z doskonałym węzłem komunikacyjnym do centrum miasta.

Jak widać zalet jest naprawdę wiele. W hostelu można poczuć się prawie jak w domu, a rodzinna atmosfera sprzyja odprężeniu się i poczuciu bezpieczeństwa, dlatego zachęcamy wszystkich do wyboru tej opcji noclegu i przekonania się, że to naprawdę pozytywne doświadczenie :).

Komentarze