Pięć wskazówek wartych uwagi w poszukiwaniu noclegu dla pracowników

24 Sty 2020

Delegując pracownika na kontrakt w innym mieście, należy zadbać o jego miejsce do spania. Polecane jest szukanie noclegu z wyprzedzeniem, gdyż wtedy łatwiej  jest wybierać z wachlarza rozmaitych ofert. Szczególnie rekomendowane są małe, kameralne miejsca, w których po całym dniu pracy  można się przyjemnie zrelaksować. Dobrej jakości nocleg zorganizowany przez pracodawcę przyczynia się do większego zaangażowania pracownika  oraz wpływa na jego integrację z marką firmy. Poniżej przedstawiamy pięć wskazówek istotnych w aranżacji miejsca noclegowego.

  1. Lokalizacja noclegu

 

 

Dla każdego dogodna lokalizacja może znaczyć coś innego. My zachęcamy do miejsc z dala od zgiełku. Lepiej się relaksuje i śpi, gdy z okna nie przeszkadza hałas ruchliwej ulicy, zwłaszcza że pracownicy na kontraktach czują się z reguły wieczorami przeciążeni terminowymi zadaniami. Dobrze, gdy obiekt położony – choć w spokojnej okolicy – ma jednakowoż łatwy dostęp zarówno do  centrum, jak i do miejsc  rekreacyjnych jak np. Zalew Zemborzycki w Lublinie.

 

  1. Opinie gości

 

 

Zdanie gości odwiedzających dom noclegowy powinno być szczególnie brane pod uwagę. Opinie pozwalają zapoznać się z atutami obiektu, ale także ustrzec się przed fatalnymi osobliwościami na miejscu. Co prawda na niektóre można patrzeć z pewną rezerwą, bywa bowiem i tak, że niektóre krytyczne głosy to ilustracja frustracji malkontenta lub  złośliwe wpisy konkurencji albo też wybujale klaszczące teksty to nic innego jak wpis przychylnych znajomych. Kluczowa zasada mówi, że im więcej opinii, tym lepiej, oznacza to bowiem, że obiekt jest często wybierany przez turystów.

 

  1. Cena

 

Na cenę zwraca uwagę każdy pracodawca. Zawsze trzeba ją jednak rozpatrywać w zestawieniu z jakością, jaką oferuje obiekt oraz pakietem korzyści, jakie w danej cenie otrzymuje gość. Na przykład: możliwość bezpłatnego korzystania z grilla, komfortowa kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków, wyposażenie pokoju i łazienki.

 

  1. Zdjęcia

 

 

 

Koniecznym jest zapoznanie się ze zdjęciami. W tym przypadku również warto wziąć pod uwagę fakt, iż zdjęcia mogą być wyidealizowane lub obrazować tylko najlepsze przestrzenie, dlatego można poprosić o przesłanie wybranego zdjęcia pokoju mailem lub  skorelować zdjęcia z opiniami gości.

 

  1. Praktyczny i miły wystrój wnętrz

 

Komfort pomieszczeń i jednocześnie ich sympatyczny  wystój tworzą  nastrój, w którym łatwiej  zregenerować siły. Przyjemniej jest odpoczywać, gdy jest zapewniony urokliwy kąt dla siebie i wokół panuje ład i porządek. Niewątpliwym atutem jest wspólna przestrzeń, gdzie pracownicy mogą się zebrać i  porozmawiać po pracy, np. ogólnie dostępny pokój wypoczynkowy,  ogródek bądź taras. W takich miejscach następuje dodatkowo integracja pracowników przy wspólnym posiłku i napojach J.

 

     Jeśli wysyłacie pracownika do Lublina,  zapraszamy do wyboru naszej oferty:

                                         www.noclegdlapracownikow.eu

 

Komentarze