Słoneczne Ogrody Lublin, ul. Wrońska

29 Maj 2019

Słoneczne Ogrody to jedna z najnowszych mieszkaniowych inwestycji naszego miasta. Osiedle wielorodzinne doskonale łączy zapotrzebowania funkcjonalne wszystkich mieszkańców a także nowoczesny design współczesnego mieszkalnictwa wielorodzinnego. Nie bez powodu postanowiliśmy przyjrzeć się tej inwestycji z bliska.

Szczegóły – [Lublin] Osiedle Słoneczne Ogrody
inwestor Mak Dom Sp. z o.o.
wykonawca Limbex
projektant SDA Szcześniak Denier Architekci

Osiedle Słoneczne Ogrody to nowoczesny, realizowany etapowo kompleks 8 budynków mieszkalnych, położony w rejonie ulic Droga Męczenników Majdanka, Wrońska i Lotnicza. Na kilkuhektarowej działce wybudowanych zostanie blisko 1000 mieszkań dla prawie 4000 mieszkańców. W pierwszym etapie zrealizowane zostały dwa budynki o łącznej ilości 116 mieszkań. Mieszczą się tu zarówno mieszkania jak i lokale usługowe. Następnie wybudowany został budynek, w którym znajduje się 171 mieszkań.

W III etapie powstaje kolejny budynek o 7 i 12 kondygnacjach – budynek I, w którym znajdzie się 131 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 80 m2. Budowa budynku rozpoczęta została w styczniu 2018 r. , a zakończenie planowane jest wiosną 2020 r.

Dostępne będą mieszkania dwu-, trzy- i cztero- i pięciopokojowych. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon lub loggię. Z wyższych pięter budynku można podziwiać piękną panoramę naszego miasta. Mieszkańcy mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji kilkudziesięciometrowe prywatne zielone ogródki. Budynek wyposażony będzie w nowoczesne cichobieżne windy zjeżdżające również do podziemnych parkingów i komórek lokatorskich.

Osiedle zostanie wkomponowane w istniejącą zieleń, a nasadzenia młodych drzew i krzewów kontynuowane będą w trakcie realizacji kolejnych budynków. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko centrum Lublina, z doskonałym dojazdem zarówno komunikacją miejska jak i własnym samochodem. Osiedle to całkowicie odmieni ten rejon Lublina.


 Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana blisko centrum Lublina. Wokół osiedla pełna infrastruktura z doskonałym połączeniem z centrum miasta i innymi dzielnicami Lublina oraz dojazdem do obwodnicy Lublina. W pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, sklepy , usługi i targ spożywczy.


Nowoczesna zabudowa i architektura

Osiedle posiada unikatowe cechy wyróżniające je pośród sąsiadujących nieruchomości, dostarcza niezapomnianych wrażeń i widoków , zwłaszcza, że z wielu mieszkań roztacza się widok na panoramę Starego Miasta Lublina.


Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Jasne przestronne i ustawne lokale mieszkalne z dużymi balkonami to gwarancja komfortowego i wygodnego codziennego życia. Zróżnicowany metraż zapewnia swobodę wyboru idealnego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb ich przyszłych lokatorów.


Nowoczesne rozwiązania – niskie koszty eksploatacji

Nowoczesna architektura, doskonały system dociepleń i specjalny system montażu okien eliminuje mostki termiczne . Budynki zasilane w ciepłą wodę i CO z miejskiej sieci ciepłowniczej. Programowalne głowice na grzejnikach pozwolą ustawić  temperaturę w każdym pomieszczeniu w dowolnej porze doby. Liczniki zużycia wody i liczniki CO pozwalają na kontrolę zużycia mediów i oszczędność opłat.

 

Przyjrzyjcie się i oceńcie sami Słoneczne Ogrody. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tej jak i wielu innych inwestycji w Lublinie ! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

  • makdom.pl
  • investmap.pl
Komentarze