Wirtualne biuro – rozwiązanie dla wielu firm.

13 Mar 2020

Jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz adresu w Lublinie dla swojego interesu? Te informacje  są dla Państwa. w całym tekście powinno być ujednolicone – TY, Ciebie albo Pan, Państwo).

Podstawową usługą, którą oferuje wirtualne biuro jest adres do rejestracji firmy,  jak również obsługa korespondencji. Jak to wygląda w praktyce?

Wynajmując wirtualne biuro macie Państwo możliwość rejestracji firmy pod jego adresem, a całość firmowej poczty kierowana jest na adres, pod którym znajduje się wirtualne biuro (i nasza firma). Pracownicy wirtualnego biura odbierają listy i drogą mailową informują adresatów o ich nadejściu. Nie każdy przedsiębiorca chce, aby w rejestrze CEIDG znajdował się jego adres domowy. Co więcej, wielu młodych przedsiębiorców nie posiada jeszcze własnego mieszkania. Z kolei przy wynajmowanym mieszkaniu musieliby uzyskać zgodę na możliwość rejestracji firmy pod wskazanym adresem zamieszkania. Wielu właścicieli nie godzi się na taką propozycję. W takiej sytuacji wirtualne biuro rozwiązuje wszystkie te kwestie.

Ktoś może pomyśleć, że taka działalność jest nielegalna jednak to nie prawda, a korzystanie z biura wirtualnego jest całkowicie dozwolone.

Naczelny Sąd Administracyjny wydał w 2014 roku stosowne orzeczenie (II FSK 3549/13):

(…) w obecnych realiach obrotu gospodarczego, przy uwzględnieniu współczesnych technologii, czynności zarządcze i działalność gospodarcza są i mogą być prowadzone w dowolnym miejscu, także przy wykorzystaniu tzw. biur wirtualnych czy biur coworking (dzielonych).

Jedną z opcji, jaką mamy dla Państwa do zaoferowania jest wynajem adresu ul. Orlanda 10, 20-712 Lublin do rejestracji firmy na 12 miesięcy. Jest to jednorazowy koszt 360 zł brutto (usługa nie obejmuje zajmowania się korespondencją).

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki „oferta dla biznesu”, w której możecie Państwo znaleźć więcej opcji Wirtualnego Biura, szczegółowe  informacje  co do zakresu każdej opcji, jak również regulamin.

Zachęcamy również do przeczytania naszego poprzedniego wpisu  o wirtualnym biurze, w którym bardziej opisaliśmy historię powstania takiego przedsięwzięcia:

https://noclegdlapracownikow.eu/wpisy/wirtualne-biuro/

Komentarze