Wirtualne biuro

21 Gru 2017

          W związku ze znacznym postępem technologicznym, na rynku zaczęły pojawiać się tzw. wirtualne biura. Pierwsze e-biuro powstało w 1994 r.
z inicjatywy amerykańskiego biznesmena Ralpha Gregory’ego. Dostrzegł on zainteresowanie przedsiębiorców wynajmem adresu w celu prowadzenia działalności oraz usługami administracyjnymi i założył swoje „Inteligentne Biuro” w stanie Colorado.
Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozwiązanie to pozwoliło firmom na zredukowanie kosztów związanych z prowadzeniem biura, zachowując przy tym najwyższą jakości usług. W konsekwencji, wiele firm na całym świecie podążyło tym śladem. Z czasem okazało się, że największym atutem wirtualnego biura jest prestiżowy adres, pozwalający na skuteczne kreowanie wizerunku marki.

Obecnie wirtualne biura oferują kompleksową obsługę firm: począwszy od użyczenia adresu oraz obsługę telefoniczną i korespondencyjną, poprzez wynajem sal konferencyjnych, aż po doradztwo księgowo-prawne czy wsparcie informatyczne. Co więcej, wiele e-biur dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Przedsiębiorstwo ma możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. tłumaczenia korespondencji i ofert handlowych, usługi recepcyjnej oraz pomocy w prowadzeniu rekrutacji.
Do zalet e- biura możemy zaliczyć także możliwość odciążenia przedsiębiorcy od stresu i natłoku obowiązków związanych z prowadzeniem firmy poprzez zminimalizowanie czasu, który poświęca na prowadzenie spraw biurowych, co pozwala mu na skoncentrowanie się na kluczowych sprawach przedsiębiorstwa.

W rezultacie firmy otrzymują wszystkie rozwiązania biznesowe w jednym miejscu i to w bardzo przystępnej cenie. Wynajem biura to bardzo kosztowna inwestycja, zarówno dla mikroprzedsiębiorstw, jak i korporacji. Tymczasem zakup standardowego abonamentu w e-biurze to stosunkowo niewielki koszt, a korzyści wynikające z takiego wyboru są wprost nieocenione.

W skrócie przedstawiamy zalety prowadzenia Wirtualnego Biura:
1) szeroka gama usług, kompleksowa obsługa biura
2) oszczędność środków, czasu i stresu,
3) profesjonalizm i prestiż,
4) wykwalifikowany personel
5) profesjonalny adres siedziby – lokal wolnostojący, telefon

Zapraszamy na naszą stronę http://nowehoryzonty.com/oferta/wirtualne-biuro/ w celu zapoznania się z ofertą, jaką mamy Państwu do zaproponowania.

 

Komentarze